Čištění kabiny kamionu

Pro někoho je takový kamion jako jeho druhý domov. Poté není divu, že si ho chce udržet v čistotě, aby se v něm cítil nadmíru spokojeně a dobře.

Kompletní čištění kabiny

Je celkem logické, že někde, kde trávíte hromadu svého času, tak chcete mít příjemné prostředí a to skutečně v tomto případě umíme zařídit. Navíc vám ušetříme čas, protože si nebudete muset sami uklízet kabinu a navíc skutečně doporučujeme využít možnosti čištění kabiny kamionu ozonem, který je velmi účinný a rozhodně vám nic nepoškodí. Tato dezinfekce vám zajistí čistější prostředí a především pronikne na každé nedostupné místo. V takovém kamionu se vám bude řídit jedna radost. Tak neváhejte a objednejte se do Karviné, o váš kamion se důkladně postaráme.

Kabina kamionu bude zářit čistotou

Naším cílem není nalákat zákazníky k tomu, aby k nám přivezli kamion a my ho nějakým způsobem vyčistili. Pro nás je naše práce koníčkem, tudíž i k čištění automobilů a to včetně kamionů, přistupujeme pečlivě a především šetrně. Uvědomujeme si, že mnoho řidičů zde tráví neskutečný počet hodin a tato kabina je v podstatě jeho druhým domovem. Čištění kabiny kamionu provádíme na naší pobočce v Karviné, kde vám poskytneme maximální a kompletní údržbu.

Soustředíme se na namáhavé části

Soustředíme se na namáhavé části

Váš kamion bude zářit opět novotou, kterou mu dodá naše čištění. Stačí se u nás objednat a domluvit si vhodný termín, zbytek už nechte na nás.

Chceme pro naše zákazníky jen to nejlepší a díky tomu máme připravenou novou službu, kterou zajisté přivítá každý majitel vozidla. Jedná se o lepení PPF folie na karoserie, což je nejmodernější druh bezbarvé fólie, která dokonale chrání lak. Určitě nic na první pohled nepoznáte, ale právě ona dokáže v mnohém ochránit karoserii a navíc budete překvapeni ještě dalšími přínosnými benefity.