...

Ochranné PPF fólie na auto

V dnešní době existuje mnoho různých možností, jak se dokonale postarat o karoserii vašeho vozidla. Nemusí se jednat jen o lesk, ale rovněž i o ochranu pomoci PPF folie.

Ochrana karoserie

Není třeba si vše malovat růžovými brýlemi a myslet si, že i když budete sebevíc opatrní, tak svůj automobil budete mít stále celou řadu let jako nový. Tak představa je to hezká, ale absolutně nesplnitelná. Leda, že byste ho zavřeli do garáže a nejlépe ještě zakryli, aby na něj napadal prach. Ovšem automobil jste si zakoupili proto, že ho budete používat a bohužel tady se problémům nevyhnete.

Poskytujeme řešení, které přinese jen výhody

Chceme pro naše zákazníky jen to nejlepší a díky tomu máme připravenou novou službu, kterou zajisté přivítá každý majitel vozidla. Jedná se o lepení PPF folie na karoserie, což je nejmodernější druh bezbarvé fólie, která dokonale chrání lak. Určitě nic na první pohled nepoznáte, ale právě ona dokáže v mnohém ochránit karoserii a navíc budete překvapeni ještě dalšími přínosnými benefity.

Fólii vám můžeme po domluvě nalepit na našich pobočkách Orlová – Karviná. Není problém polepit celý automobil, což má samozřejmě své výhody, protože například když ho budete časem prodávat, tak po sundání ochranné fólie bude stále jako nové. To přirozeně zvýší jeho prodejní hodnotu. Nicméně můžete se zaměřit jen na namáhavá místa, která tímto ochráníte. Přední části vozidla, světla, boční sloupky, prostory pod klikou a podobně.

Pokud vás tento způsob ochrany karoserie zajímá, neváhejte nás kontaktovat.

Po dlouhých 6 letech plných výzev a zážitků se musíme rozloučit s naší starou adresou a jít zas o dům dál.

Ale nebojte se! Myčka bude. A jaká! Ta nová, která na vás čeká, bude ještě lepší než ta stará. Nové totiž nebudou jenom prostory – za ta léta jsme toho totiž hodně pochopili a hodně jsme se toho naučili. A s tím, co všechno pro vás chystáme, už se na 17. listopadu 1630/8 prostě nevlezeme. Musíme do většího.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.